flower left

O firmie

Firma Hush Hush® To dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim, bogatym doświadczeniem - producent rajstop damskich oraz pończoch i bielizny damskiej.

Od początku swojej działalności specjalizujemy się we wzornictwie pończoszniczym. Styl wyrobów marki Hush Hush® oraz doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnych kolekcji rajstop jest wynikiem pracy wykwalifikowanych projektantów, którzy wspólnie z technologami produkcji kładą nacisk na jakość i wykonawstwo poszczególnych artykułów , oraz współpracy z ludźmi, którzy bezpośrednio nadzorują i wspomagają proces produkcyjny. Dzięki najnowocześniejszemu parkowi maszynowemu jesteśmy producentem i kreatorem mody pończoszniczej o wyjątkowych możliwościach, obejmujących ponad 150 różnorodnych wzorów podzielonych na kilka linii.

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży pończoszniczej w Europie. W pełni rozumiemy naszych klientów dzięki wyczuleniu na ich potrzeby, wrażliwość na piękno i estetykę. Właśnie dlatego 2 razy w roku pracownicy firmy Hush Hush® opracowują nowe wzory, nowe rozwiązania, osadzone w najnowszych trendach mody i dostosowane do potrzeb klienta.

Nasze modele prezentujemy na największych imprezach branżowych w Europie. Cyklicznie bierzemy udział w targach w Paryżu, Lyonie, Moskwie.

Od początku swojej działalności stawiamy na komfort, elegancję i wysoką jakość. Dbałość o precyzję i kontrola na każdym etapie produkcji w naszym nowoczesnym parku maszynowym gwarantuje Państwu najwyższą jakość naszych wyrobów.

Nasze produkty powstają z najlepszych surowców, w oparciu o najnowsze technologie. Zapraszamy do obejrzenia naszych kolekcji: rajstopy damskie, legginsy damskie.

Wyroby ze specjalnych kolekcji:

Hush Hush® Rajstopy, pończochy i podkolanówki medyczne

Hush Hush® Rajstopy, pończochy i podkolanówki nawilżające z aloesem

Hush Hush® Rajstopy i pończochy ślubneoraz:

Hush Hush® Rajstopy i pończochy ślubne z feromonami- dostępne

Produkujemy również limitowane serie designerskie na specjalne zamówienie naszych klientów.

Możemy również produkować i konfekcjonować nasze wyroby

pod marką naszych kontrahentów (private label).

 

Zapraszamy do współpracy!